İK Blogger Listesi

No Adı Soyadı Blog Adresi
1 Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com.tr
2 Ahmet Kik http://kisiselinsankaynaklari.blogspot.com/
3 Ali Cevat Ünsal http://ikamatoru.com/
4 Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/
5 Anıl Güçlü http://ikmania.blogspot.com.tr/
6 Artemiz Güler https://artemizguler.wordpress.com/
7 Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/
8 Aydan Çağ http://www.aydancag.com
9 Aykut Güner http://www.yonetimdeinsan.com/index.aspx
10 Aylin Satun Olsun http://aylinsatunolsun.com/
11 Aysun Öz http://insanmuhendisiyiz.com/
12 Ayşe Başar http://hrfiles.blogspot.com/
13 Ayşe Kirman http://yetisik.com/
14 Ayşegül Ertüreten http://isgucuplanlamasi.blogspot.com.tr/
15 Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com/#!
16 Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/
17 Bahar Beyaznar http://www.baharbeyaznar.com.tr/
18 Bahar Kümbetli http://www.baharkumbetli.com/
19 Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com
20 Burcu Canıtez Okur http://burcucanitezokur.wordpress.com/
21 Burcu Ertemli http://turuncuik.blogspot.com/
22 Burçin Şoray Erdağ http://www.ikhaberleri.com/
23 Bülent Bayram http://blntbyrmcareerandlife.blogspot.com/
24 Bürke Çınar http://oldubuis.blogspot.com.tr/
25 Canel Gürgen http://www.canelinakildefteri.com
26 Cansel Özdemir http://isprofesyonelleri.blogspot.com.tr/
27 Cansu Ak http://hrpostasi.blogspot.com.tr/
28 Cansu Erdoğan http://www.cansuerdogan.com/
29 Cengiz Çatalkaya http://www.cengizcatalkaya.com/
30 Ceren Bandırma http://cerenbandirma.wordpress.com/
31 Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/
32 Ceyhan Kocakaya https://ckocakaya2015.wordpress.com/
33 Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/
34 CvYaz http://blog.cvyaz.com/
35 Çağatay Demirhindi http://www.ikpanorama.com/ikp/
36 Çağrı Cığman http://cagricigman.wordpress.com/
37 Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net
38 Çisem Çalışkan http://cisemcaliskan.blogspot.com/#!
39 Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/
40 Deniz Daver http://talentville.org/
41 Deniz Özmetin http://iksosyali.blogspot.com.tr/?m=1
42 Derya Gönüllü Atacık http://www.cafeik.com/
43 Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/
44 Dilay Çetintaş http://konumuzkariyer.com/
45 Dilek M. Görgüç http://kariyergundemi.blogspot.com.tr/
46 Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/
47 Duygu Değirmenciler https://kariyerfili.wordpress.com/
48 Eda Alkan http://eedaalkan.wix.com/aklimfikrimik#!home/mainPage
49 Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/
50 Elif Atış https://eelifatis.wordpress.com/
51 Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/
52 Elif Koray http://www.gucumuzinsan.com
53 Emel Gül Çakır https://hrclubturkiye.wordpress.com/
54 Emre C. Tansuğ http://ikuzerine.blogspot.com.tr/
55 Emre Haskılıç http://emrehaskilic.blogspot.com.tr/
56 Emre İnanç Karakaş emreinanckarakas.wordpress.com
57 Emre Kavukcuoğlu http://www.ikgundemi.com
58 Emre Sertaç Yelden http://www.emreyelden.com/
59 Erdem Özdemir http://erdemozdemir-ishukuku.blogspot.com.tr/
60 Erkan Dündar http://www.erkandundar.com/index.html
61 Esra Sedef http://www.esrasedef.com/
62 Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/
63 Fatmanur Erdogan http://kariyeryolculugu.com
64 Fatoş Şerifaki http://insankaymagim.wordpress.com/#!
65 Figen Arı http://figenari.blogspot.com.tr/
66 Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/
67 Füsun Özülke http://fusunozulke.com/category/insan-kaynaklari/
68 Gamze Güner https://gamzegunerr.wordpress.com/
69 Gamze Karadayı http://gamzekaradayi.com/
70 Gamze Uyanık http://younghumanresources.blogspot.com.tr/
71 Gizem Aydemir https://ggizemaydemir.wordpress.com/
72 Gökhan Kocabıyık https://gokhankocabiyik.wordpress.com/
73 Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com
74 Gözde Akanay http://gozdeakanay.blogspot.co.uk/
75 Gözde İmamoğlu http://hrexperience.it/
76 Gülçer Aydın: http://gulceraydin.com/
77 Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/
78 Gülsün Müftügil http://www.ikburada.com
79 Gürhan Öztürk http://beserimenba.blogspot.com/
80 Hakan Arslan http://ik-sosyal-medya-grubu.blogcu.com/
81 Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/
82 Handan Gümüştekin Yargan http://handanyargan.blogspot.com.tr/
83 Hanife Giz https://potansiyelkariyer.wordpress.com/
84 Havva Gürkan Kahraman https://havvaninikgunlugu.wordpress.com/category/insan-kaynaklari/
85 Hayati Arpacı http://ikhayatiarpaci.wordpress.com/
86 Hayrettin Köroğlu http://www.personeluzmani.hol.es/#!
87 Hazar Candan Wilson http://hazarcandanwilson-ik.blogspot.com/
88 Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/
89 İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com
90 İlker Metin Özbek http://ikyorum.blogspot.com.tr/
91 İlknur Gerdan Siyalar http://ilknurgerdansiyalar.blogspot.com.tr/
92 İlknur Yüksel http://myhrdiary.blogspot.com.tr/
93 İnci Tokatlıoğlu http://www.icselliderligeyolculuk.com/
94 İpek Alver Özpehlivan http://www.yetenekyonetimi.co/
95 İpek Aral Kişioğlu http://www.kaynagiminsan.com
96 İrem Önal http://iremonal.com/
97 İsmail Cemrek http://insiyatif.net/index.aspx
98 İsmail Mursallı http://www.kariyervar.com/
99 Kaan Göğebakmaz http://ik-aan.blogspot.com.tr/
100 Kaan Koç http://ikveinsan.blogspot.com.tr/
101 Kübra Gülseren http://kubragulseren.blogspot.com.tr/
102 M. Halil Öztürk http://mhalilozturk.blogspot.com.tr/
103 Mehmet Babuşçu http://www.ikmasasi.com/
104 Mehmet Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/
105 Mehmet Eronat http://mehmeteronat.com/
106 Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/
107 Melike Kurt http://blogkisiselgelisimegitimi.blogspot.com.tr/
108 Melis Varan Tiftikçi https://ikdablog.wordpress.com
109 Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/
110 Merve Beğen http://mervebegen.blogspot.com.tr/
111 Merve Karaalioğlu http://hroad.wordpress.com/
112 Merve Naime Doğru http://faydalibilgilerleyasam.blogspot.com.tr/
113 Meryem Adak http://meryemadak.com/
114 Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/
115 Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
116 Murat Yıldız http://www.dokuzbes.com/
117 Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/
118 Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/
119 Mustafa Bozkurt http://egitimvegelisim.blogspot.com.tr/
120 Mustafa Kemal http://sosyalisealim.azurewebsites.net/
121 Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/
122 Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/
123 Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx
124 Nazlı Kılan Ermut http://nazliermut.com/
125 Nazmi Boşça http://nazmibosca.wordpress.com/
126 Nedim İleri http://www.nedimileri.blogspot.com.tr/
127 Nermin Demirel http://kisiselmarkakariyer.blogspot.com.tr/
128 Neslihan Koç http://iknesli.blogspot.com/
129 Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/
130 Nilüfer Koçyiğit http://niluferkocyigit.wordpress.com/
131 Nurdan Akalın Terazi http://www.ikbahcesi.com/
132 Nurten Nayır http://nurtennayir.wordpress.com/
133 Ogün Burhan Aydın http://ik-yonetimi.blogspot.com.tr/
134 Okan ? http://okanik.com/
135 Oktay Abacıoğlu http://www.oktayabacioglu.com
136 Onur Basat http://ikmarka.net/
137 Orkun Teke http://kariyeryolutastan.wordpress.com/
138 Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/
139 Özgün Akçura http://www.ozgunakcura.com/
140 Özhan Kürkçü http://www.ozhankurkcu.com/
141 Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
142 Pelin Yalçın http://pelinyalcin.com/
143 Pınar Dinçer Turan http://www.tipsforbusinesslife.com/
144 Pınar Mimaroğlu http://pinarmimaroglu.blogspot.com.tr/
145 Sadık Sözer Çizmeci http://www.sozercizmeci.com.tr/#!
146 Salim Tanrıverdi http://salimtanriverdi.blogspot.com/
147 Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com
148 Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/
149 Seda Küçük http://sedolinka.com/
150 Seda Zorba http://sedazorba.com/
151 Selen İnal http://ekokariyer.net/blog/
152 Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/
153 Sema Halis http://semahalis.blogspot.com.tr/
154 Senem Anıl http://www.senemanil.com/
155 Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/
156 Serdar Baran http://serdarbaran.com/
157 Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/?m=1
158 Serhat Kahyaoğlu: http://www.renklik.com
159 Serpil Türkmen https://serpilturkmen.wordpress.com/
160 Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/
161 Sevgi Çeşmeli http://www.kariyer-destek.com/
162 Sevilay Pezek Yangın http://www.sevilaypezekyangin.com/
163 Sevilcan Kıvanç http://insaningorunmeyenyuzu.blogspot.com/
164 Sevim Demirel http://sevimdemirel.wordpress.com/
165 Sevim Özen http://www.sevimozen.com/
166 Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/
167 Sezai Kayaoğlu http://sezaikayaoglu.com/
168 Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/
169 Sultan Cüneyit http://scuneyit.blogspot.com.tr/
170 Taner Yıldız http://insankaynaklariuygulamalari.blogspot.com/
171 Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
172 Tuğba Alkan https://iktugbaalkan.wordpress.com/
173 Tuğba Uğurlu http://tugbaninhalleri.blogspot.com.tr/
174 Tuğçe Güçnar Kengil http://tugcegucnarkengil.com/
175 Tuğsel Akyol http://kirmizimerdiven.com.tr/blog/
176 Tuna Tekeşen http://hedefimik.wordpress.com/
177 Türker Okay http://www.turkerokay.com
178 Uğur Kartal http://cokbilenadam.net/cba/
179 Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/
180 Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/
181 Volkan Beşe & Yusuf Eşiyok http://ikbeyligi.blogspot.com.tr/
182 Yağmur İncedal http://bizceik.blogspot.com.tr/
183 Yasemen Zeybek http://yasemenzeybek.tumblr.com/
184 Yeliz Çığa http://yalininsan.blogspot.com.tr/
185 Yeşim Batur http://kariyerkosesi.blogspot.com.tr/
186 Yılmaz Kesikbaş http://iksayfam.blogspot.com.tr/
187 Yiğit Arda Türkoğlu http://www.yigitardaturkoglu.net/
188 Yusuf Tahir Ermiş http://www.insanlainsan.com/
189 Yüksel Erdoğan http://yukselebilirlik.blogspot.com.tr/
190 Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/
191 Zuhal Aslan Çiftçi http://www.ikulis.net/
192 Zühre Turunç http://zuhreturunc.blogspot.com.tr/
193 http://yeniyetmeik.blogspot.com/
194 http://ikloji.blogspot.com.tr/
195 http://iknotlari.com/
196 http://www.kufurbazik.blogspot.com.tr/
197 https://tazeikci.wordpress.com/
198 http://insanvekaynaklari.blogspot.com.tr/

 

Kaynak : Artemiz Güler (eklemeler yapılmıştır)

Reklamlar

1 thought on “İK Blogger Listesi”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s